LINGVAplus - doplňkové aktivity

Obchodní spojení naší firmy s agenturou FreeTime Project vám přináší spoustu zajímavých novinek. Díky nim u nás zažijete radost nejen ze svého jazykového sebevzdělávání, ale také z aktivního odpočinku, který vám dnes umíme vyplnit mnoha různými službami.


Lázeňské kúry ¬ www.slezskydum.cz

- masáže (klasická, shiatsu, thajská, hladké lávovové kameny, medová), koupele a zábaly, nutriční poradenství a diagnostika, pohybová terapie, finská sauna, relaxační bazén s protiproudem, kosmetická péče, manikúra, pedikúra a služby vizážistky


Adrenalinové aktivity ¬ www.adrenalin-park.cz

- lanové centrum, obří houpačka, ternní čtyřkolky, terénní koloběžky, paintball, horolezecká stěna, lanové aktivity, obří lanovka, bungee trampolína, lukostřelba, trampolíny dětský park


Jízda na koních ¬ www.ranc-orel.cz

- krátké vyjížďky, půldenní projížďky i celodenní výlety do okolí, krásný pohled na přírodu z koňského sedla


Výlet na kanoi ¬ www.adrenalin-park.cz

- sjíždění řeky Moravy se zkušeným instruktorem, zapůjčení materiálu + doprava, vzrušující a neopakovatelný zážitek


Cyklo MTB výlety ¬ www.adrenalin-park.cz

- zorganizujeme, zapůjčíme a dopravíme kola KTM a přizpůsobíme se vašim nárokům


Kurzy lyžování a jízdy na snowboardu ¬ www.profiski.cz

- lyžařská a snowboardová škola, dětská školka, půjčovna lyží a servis v několika areálech - Miroslav (Lipová-lázně), Karlov, Filipovice, Petříkov, Ostružná, Zlaté Hory


Naše doplňkové služby LINGVAplus nezaskočí žádné roční období a proto se na vás těšíme po celý rok :-).

K jazykovým kurzům jsme pro vás připravili možnost využití víkendového balíčku s namixovanými doplňkovými službami dle vašeho přání a nový jazykový produkt Angličtinaplus.


Víkendové balíčky LINGVAplus

Při zakoupení jakéhokoliv jazykového kurzu v naší škole, máte možnost využít víkendového balíčku, který jistě potěší vašeho partnera, partnerku nebo děti. Můžete jej využít také jako dárek pro ty, kteří se starali o vaše děti nebo psího miláčka, když jste se u nás vzdělávali.

Ubytujeme vás nebo vámi vybrané 2 osoby na 2 noci včetně polopenze a dopřejeme vám / jim podle přání pobyt v našem wellness centru nebo adrenalin parku. Pokud milujete lyžování popřípadě snowboarding, naplánujte přijezd na zimní měsíce a dopřejte si brázdění našich horských svahů ve střediscích, kde se vám budou věnovat naši instruktoři. Veškeré podrobnosti vyřídíme po telefonu (+420) 731 543 234 nebo na rottova@seznam.cz.

Cenu za tento balíček 2 200,- získáte absolvováním jazykového kurzu. V této ceně je zahrnuto ubytování, polopenze a doplňkové služby vašeho výběru v hodnotě 1 600,-. Tato cena je již konečná s DPH. Pokud chcete využít služby, které se odehrávají v Adrenalin parku, je potřeba návštěvu uskutečnit v měsících červen - říjen. V pozdějších měsících využijete naše privátní lázně a služby lyžařské školy.

CZ EN