Kurzy LINGVA&COM jsou:

Individuální a ušité na míru každému zvlášť

Individuální a ušité na míru každému zvlášť

Jsme malá jazyková škola - malá proto, že věříme, že naplno se věnovat klientům lze jen těžko v masovém měřítku a ve velkých skupinách. Abychom mohli skutečně poznat a naplnit potřeby našich klientů, je ve skupině maximálně 8 studentů.


Intenzivní

Intenzivní

Volíme pobytové kurzy proto, že se ukazují jako nejlepší způsob, jak se jazyku skutečně věnovat. Vycházíme z přesvědčení, že zkloubit narůstající pracovní zátěž a “běžné” pravidelné chození jednkrát či dvakrát týdně do jazykového kurzu je méně a méně realistické. Víme, že pokud už si člověk dokáže vymezit každý týden pravidelnou dobu k docházce do kurzu, nedokáže se patřičně soustředit, učení mu dlouhodobě NEPŘINÁŠÍ ŽÁDOUCÍ EFEKT a výsledkem je zklamání a demotivace.


Účinné

Účinné

Využíváme technik zrychleného učení (tzv. accelerated learning) a principy zážitkového a velmi živého způsobu výuky - cizí jazyk je sice dřina, ale i když se to nezdá, může studenta bavit! Nebudete sedět v lavici a neustále budete vtaženi do děje. Pojmem „efektivní“ nemyslíme pouze vysoký počet vyučovacích hodin; to by bylo trochu málo. Intenzita na našich kurzech spočívá především v kombinaci výukových bloků s promyšleným a léty prověřeným tréninkem paměti, soustředění a kreativity.


Osvěžující mysl i tělo

Osvěžující mysl i tělo

Nenáročné fyzické cvičení, které vás bude provázet celým dnem, vám významně zaktivizuje pozornost a celkovou energii. Výsledkem bude mnohem lepší soustředění po celý den. Věřte nebo ne, ale učení vás pak bude stát podstatně méně úsilí, lépe si zapamatujete slovní zásobu a z kurzu si odnesete velmi pozitivní a motivující zážitek z vlastního pokroku, pocit poctivě odvedené práce a chuť pokračovat.


Příjemné

Příjemné

Zabýváme se vzděláváním dospělých už dlouho a víme, jak nepříjemné zážitky s cizím jazykem mnozí lidé mají. Proto uděláme vše, abychom vám vytvořili co nejpřátelštější atmosféru - ta rozpouští stres a nepřirozený (avšak velmi častý) strach z komunikace. Zbavíte se tak nejvýznamnější překážky efektivního učení.


Zaměřené na aktivní komunikaci

Zaměřené na aktivní komunikaci

Povedeme vás k aktivní komunikaci a tomu podřídíme prioritu jednotlivých kroků: poslech - mluvení - čtení - psaní. Můžeme vám slíbit, že každý poslech (a bude jich spoustu) rozebereme do posledního detailu tak, abyste mu opravdu rozuměli. Během týdenního kurzu na to budeme mít dostatek času a na konci sami uznáte, že jste se (nejen) v tomto směru opravdu o velký kus posunuli. Probranou látku s vámi samozřejmě budeme průběžně opakovat, nikoliv „pouze“ probírat.


Vyvážené

Vyvážené

Námahu z učení (je to přeci jen dřina, kterou za vás nikdo jiný neudělá) vám vynahradíme intenzivním aktivním odpočinkem zařazeným do programu a během let opět promyšleným tak, aby vám pomohl k maximálnímu soustředění na učení. Budete odpočívat naprosto cíleně a s úplně čistým svědomím! Nevěříte?


CZ EN