LINGVAprofi - pobytové firemní kurzy

LINGVAprofi - pobytové firemní kurzy

LINGVAprofi jsou vysoce intenzivní a efektivní pobytové kurzy cizího jazyka se zaměřením na konrétní oblast (například právnická, obchodní, lékařská angličtina) vytvářené zpravidla na míru potřebám firemních týmů (základní skupina má 6 - 8 osob).

Pro příjemné a osvěžující podání intenzivní výuky využívají naši zkušení lektoři metodu akcelerovaného učení s relaxačními technikami pod vedením profesionálních cvičitelů.

Kurzy LINGVAprofi mají díky své interaktivní atmosféře přímý vliv na tvorbu a zlepšování kvality vztahů mezi spolupracovníky (tzv. teambuilding). Tréning paměti a soustředění odbourává pracovní stres a příznivě ovlivňuje pracovní výkonost společně dalšími pozitivními změnami v tělesné a duševní oblasti.

Velmi komfortní ubytování je připraveno ve dvoulůžkových pokojích penzionu Slezský dům s vynikající domácí kuchyní akcentující nutriční vyváženost a kvalitu jídel. Účastníci kurzů mohou využít i speciální nabídky v našich lázních na relaxační, kondiční i terapeutické masáže, zábaly, aromasaunu, několik druhů lázeňských koupelí (včetně pivní lázně), krytý bazén a další vnitřní či venkovní aktivity pro zdravý životní styl.

Garantujeme individuální a podporující přístup k potřebám a možnostem každého účastníka a zvládnutí kurzu v největším komfortu. V přátelském prostředí naší školy a penzionu Slezský dům zažijete vyjímečné chvíle s překvapujícími výsledky v osvojení i nejnáročnějších oblastí cizího jazyka.

Neváhejte nás kontaktovat na tel: (+420) 731 543 234 nebo emailu: rottova@seznam.cz - rádi odpovíme na vaše dotazy, ev. si společně domluvíme schůzku přímo na Vašem pracovišti a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Váš tým a pobyt u nás.

CZ EN