LINGVAexclusive - pobytové individuální kurzy

LINGVAexclusive - pobytové individuální kurzy

Jen pro Vás a na míru Vašim potřebám a přáním je sestaven pobyt s vysoce efektivní výukou cílového jazyka, při které se lektor i cvičitel věnuje pouze Vám.

S plným využitím potenciálu našeho celostního přístupu k výuce Vám garantujeme rychlý pokrok ve zvládnutí jazyka. Poznáte jak může tréning paměti a soustředění významně zvýšit objem učiva, který jste schopni úspěšně vstřebat.

Komfortní ubytování je pro Vás připraveno ve stylových pokojích penzionu Slezský dům s domácí kuchyní respektující nutriční vyváženost a kvalitu jídel. S radostí uvítáme i Vašeho partnera či celou rodinu a vytvoříme jim program na míru z našich mimojazykových a doplňkových aktivit dle jejich přání, počasí a ročního období. V našem wellness centru, které je v objektu pensionu, nabízíme relaxační, kondiční i terapeutické masáže, zábaly, aromasaunu, několik druhů lázeňských koupelí (včetně pivní lázně), relaxační bazén s protiproudem. Využít zde můžete také pedikúru a kosmetiku.

Navštívíte náš lanový park, lukostřelbu, adrenalin tower, bungee trampolínu, nebo můžete prozkoumat Jeseníky na horských kolech, čtyřkolkách či sjet horní tok řeky Moravy na lodi. Team Lingvacom se o Vás postará přesně podle Vašeho přání a v přátelském prostředí pensionu Slezský dům zažijete výjimečné chvíle s překvapujícími výsledky ve zvládnutí cizího jazyka.

Neváhejte nás kontaktovat na tel: (+420) 731 543 234 nebo emailu: rottova@seznam.cz - rádi odpovíme na Vaše dotazy a společně najdeme nejvhodnější řešení a termín pro Váš pobyt.

CZ EN