LINGVAintensive - pobytové kurzy pro veřejnost

LINGVAintensive - pobytové kurzy pro veřejnost

LINGVAintensive jsou pobytové kurzy s vysoce intenzivní a efektivní výukou cizího jazyka probíhající ve skupině 6 - 8 osob, kteří jsou v dané řeči na podobné úrovni jako Vy.

Pro příjemné a osvěžující podání intenzivní výuky využívají naši zkušení lektoři interaktivní a holistický přístup založený na metodě akcelerovaného učení.

Kurz je proložen relaxačními technikami pod vedením profesionálního cvičitele naší jedinečné celostní metody. Zažijete příjemný a uvolňující tréning paměti a soustředění, který mj. odbourává stres a přináší vnitřní pohodu a rovnováhu.

Velmi komfortní ubytování je pro Vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích penzionu Slezský dům s vynikající domácí kuchyní akcentující nutriční vyváženost a kvalitu jídel. Můžete využít i relaxační, kondiční i terapeutické masáže, zábaly, aromasaunu, několik druhů lázeňských koupelí (včetně pivní lázně), krytý bazén a další vnitřní či venkovní aktivity pro zdravý životní styl.

Garantujeme individuální a podporující přístup k Vaším potřebám a možnostem a zvládnutí kurzu v největším komfortu. V přátelském prostředí naší školy a penzuonu Slezský dům zažijete vyjímečné chvíle s překvapujícími výsledky v osvojení cizího jazyka.

Vyberte a sestavte si kurz podle Vašich potřeb - kalendář pobytových kurzů a přihlaste se.

Neváhejte nás kontaktovat na tel: (+420) 731 543 234 nebo emailu: rottova@seznam.cz - rádi odpovíme na vaše dotazy a společně najdeme nejvhodnější řešení a termín pro váš pobyt.


CZ EN